Anadolu Sigorta

Türkiye'de sigortacılık sektörünün öncülerinden olan Anadolu Sigorta kasko, zorunlu trafik sigortası, özel sağlık sigortası, kaza, yangın, nakliyat, mühendislik, tarım ve hukuksal koruma alanlarında hizmet vermektedir.

Anadolu Sigorta'nın araç kasko sigortası, zorunlu trafik sigortası ve özel sağlık sigortası  ve konut sigortası ürünlerine online olarak Sigortam.net ile veya numaralı Sigorta Destek Hattı'ndan 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. Sigortam.net'in sunduğu hizmetler ile otomobil sigortalarınız ve sağlık sigortanızı yaptırırken Anadolu Sigorta'nın sunduğu avantajlar ile birlikte Anadolu Sigorta poliçelerindeki genel ve özel şartlar konusunda bilgi alabilirsiniz
 
Yukarıdaki künye bölümünde yer alan, anlaşmalı araç servisleri  ve anlaşmalı sağlık kuruluşları bağlantısına tıklayarak Anadolu Sigorta'nın hizmetleriyle ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.
 

Anadolu Sigorta Hizmetlerine Kolaylıkla Ulaşın

Anadolu Sigorta sağlık sigortasının hangi anlaşmalı sağlık kuruluşları için geçerli olduğunu öğrenmek için anlaşmalı sağlık kuruluşları bağlantısına tıklayarak hizmet alabilirsiniz.
 

Anadolu Sigorta Ürünleri worldsigorta.com'da

Anadolu Sigorta kasko fiyatları, trafik sigortası fiyatları ve sağlık sigortası fiyatları hakkında bilgiye sigorta sorgulama ile veya 0344 225 9092 numaralı 7/24 kesintisiz Sigorta Destek Hattı'nı arayarak ulaşın, İhtiyacınız olan poliçeye kolayca sahip olun. 

0850 724 0 850

http://anadolusigorta.com.tr
Adres : Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi Rüzgârlıbahçe Mahallesi, Kavak Sokak No:31 34805 Kavacık/İstanbul
Telefon : 08507440744
E-posta : bilgi@anadolusigorta.com.tr
TEKLİF ALIN
Lütfen ilgilendiğiniz sigorta branşını seçiniz.

Anlaşmalı Sigorta Şirketlerimiz