Ergo

ERGO Sigorta, 144,6 milyon TL sermayesi, 694 milyon TL prim üretimi, yaklaşık 500 çalışanı ve Türkiye'ye yayılmış 1.500'ün üzerinde acentesiyle Türk sigorta sektörünün önde gelen firmalarından biridir.

ERGO Sigorta'nın trafik sigortası ve özel sağlık sigortası ürünlerine worldsigorta.com ayrıcalıkları ile ulaşabilirsiniz.

Sorumluluğu ve yetkinliği ile tanınan ERGO Sigorta, her türlü koşulda müşterilerinin yanında bulunarak müşterilerinin tüm sigorta ihtiyaçlarına çözüm üretmekte ve hayat boyu işbirliğini garanti etmektedir.

Yaygın Servis Ağı

ERGO Sigorta; Yangın, Oto Kaza, Oto Dışı Kaza ve Sorumluluk, Mühendislik, Nakliyat, Tarım ve Sağlık Sigortası alanlarında çok çeşitli ürünler sunmaktadır. Geniş ürün portföyü sayesinde hali hazırda ve gelecekte oluşabilecek her türlü ihtiyaca karşı kişiye özel çözümler üretilmektedir. ERGO Sigorta'nın Türkiye genelinde 13 Bölge Müdürlüğü ile birlikte; yurt çapında birçok hastane, tanı ve tedavi merkezi, eczane ve 1.100 oto servisi ile anlaşması vardır.

ERGO Sigorta'nın sunduğu ürünler 7 ana başlıkta toplanabilir: Yangın, Oto Kaza, Oto Dışı Kaza, Mühendislik, Nakliyat, Tarım ve Sağlık.

 

ERGO Sigorta Ürünleri worldsigorta.com'da

ERGO Sigorta'dan ihtiyacınız olan poliçeye worldsigorta.com ayrıcalığı ve güvencesi ile kolayca sahip olun.

444 0 466

http://www.ergoturkiye.com/
Adres : Saray Mah. Dr. Adnan Büyükdeniz Cad. No:4 Akkom Ofis Park 2. Blok Kat:10-14/ ÜmraniyeİST.
Telefon : 02166667100
TEKLİF ALIN
Lütfen ilgilendiğiniz sigorta branşını seçiniz.

Anlaşmalı Sigorta Şirketlerimiz