Güneş Sigorta

1957 yılından beri sektörün tercih edilen ve güven duyulan markası Güneş Sigorta; 9 Bölge Müdürlüğü, 7 Finansal Bölge Müdürlüğü, 3 temsilcilik ve 3.000’e yakın satış kanalından oluşan uzman kadrosu ve güçlü teknolojik yapısıyla gerek sektörel gerekse toplumsal sorumluluğunu gerçekleştirmek adına inaovatif ürün geliştirmeye devam ediyor.

Güneş Sigorta’nın ana hissedarları, ülkemizin en saygın bankalarından biri olan VakıfBank ve Fransa’nın lider sigorta kuruluşlarından Groupama’dır.

Güçlü finansal yapısı, etkin ve hızlı hasar yönetimiyle sigortalılarının ve paydaşlarının her zaman yanında olan Güneş Sigorta, aynı zamanda ISO 9001:2008 ve ISO 10002:2004 Müşteri Şikayetleri Yönetim Sistemi Belgesi’ne de sahiptir.

60. yılında yeni bir motto ile karşımıza çıkan Güneş Sigorta, 60 yılın verdiği deneyimle sigortalı sayısını ve bilincini artırma isteğinin hevesi ile;

Güneş Sigorta ile #hayatdahakolay diyor!

Güneş Sigorta, güçlü finansal yapısıyla kendinizi güvende hissetmenizi sağlarken, kasko,trafik ve sağlık sigortası ile her an yanınızda.

Kalite Yönetim Sistemi

Sektörün öncülerinden Güneş Sigorta, “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti”ni en üst seviyede tutmak hatta daha da ileriye taşımak amacıyla 1997 tarihinde başladığı kalite yolculuğuna, uluslararası onay kuruluşu Tüv Thüringen tarafından yapılan denetimler sonucunda, 06.04.2016 tarihinde yenilenen ISO 9001:2008 Kalite Belgesi’nin verdiği güvenle devam ediyor.

Kalite Politikamız

Güneş Sigorta kuruluşundan itibaren “ Değerlerimizin Sigortası” olma misyonuyla hareket ederek, sektörde güvenilir ve sağlam bir yer edinmiş ve bu konumunu müşteriler nezdinde sürekli güçlendirmiştir.

Tüm hizmetlerimizin müşteri memnuniyeti odaklı gerçekleştirilmesi “ Güneş Sigorta Kalite Politika’sının temelini oluşturmaktadır.

Yönetim politikamız, ekonomik ve teknolojik gelişmeler doğrultusunda çeşitlilik gösteren müşteri ihtiyaçlarını tam olarak karşılayarak müşteri sürekliliğini sağlamak ve rekabetçi bir yaklaşımla karlılık hedeflerine ulaşmaktır.

Tanımlı iş süreçlerimiz doğrultusunda seçilen yetkin personelimiz, huzurlu ve takım çalışmasını teşvik eden bir çalışma ortamı ile Güneş Sigorta’yı daha da ileri taşımaktadır. Bu doğrultuda sağlanan eğitim, yerleşim ve donanım imkanları ile gerek personelimizin gerekse acentelerimizin en verimli şekilde çalışmaları hedeflenmektedir.

Kurumsal yönetişim ve toplam kalite yönetimi ilkelerinin tüm Güneş Sigorta paydaşları tarafından uygulanması için çeşitli çalışmalar yapılmakta ve içselleştirilmesi sağlanmaktadır. Süreç yönetimi kapsamında dönemsel olarak iç denetimler gerçekleştirilmektedir.

Kurum bünyesinde yapılmakta olan süreç yönetimi çalışmaları Güneş Sigorta üst yönetiminin tam desteğine sahiptir.

Güneş Sigorta Ürünleri Worldsigorta.com

Güneş Sigorta ürünlerine kasko sorgulama, trafik sorgulama, özel sağlık ve tamamlayıcı sağlık sigortası sorgulama ile ulaşın, ihtiyacınız olan poliçeye Worldsigorta.com  ayrıcalıklarıyla sahip olun.

444 1 957

https://www.gunessigorta.com.tr/
Adres : Güneş Plaza, Büyükdere Cad. No:110 34394 Esentepe-Şişli / İSTANBUL
Telefon : 02123556464
TEKLİF ALIN
Lütfen ilgilendiğiniz sigorta branşını seçiniz.

Anlaşmalı Sigorta Şirketlerimiz