Türk Nippon Sigorta

Türk sigorta sektöründe, sürdürülebilir, fark yaratan ve yenilikçi sigorta şirketi olma vizyonuna sahip Türk Nippon Sigorta, 1 Mayıs 1991 tarihinde 25 milyar TL sermaye ile Türkiye Kalkınma Bankası ve Japonya 'nın en büyük Sigorta Şirketi olan Nippon Fire & Marine ortaklığı ile kuruldu.
 
Türk Nippon Sigorta, 2008 yılından bu yana ise Harel Grup’un gücü ve desteği ile sigortacılık faaliyletlerine devam ediyor. Profesyonel ekibi ile koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini amaç edinen şirket, en üst seviye kalitede ürün ve hizmet sunmayı hedefliyor.
 

Türk Nippon Sigorta Ürünleri

Türkiye’nin önde gelen sigorta şirketlerinden biri olan Türk Nippon Sigorta, aracınızın karşılaşacağı risklere karşı araç sigortası ürünleri ile bütçenizi koruma altına alıyor.
Aynı zamanda özel hastanelerden uygun fiyatlara yararlanabileceğiniz tamamlayıcı sağlık sigortası ürünleri ile sağlığınızı güvenceye almanızı sağlıyor. Nippon’un sigorta ürünleri:

Trafik Sigortası
Kasko Sigortası
Kritik Hastalıklar Sigortası
Tamamlayıcı sağlık sigortası ürünleri
Hayata Merhaba
Sağlığınız Bizde
Tamamlayıcı Sağlık
 
Türk Nippon sigorta'nın trafik sigortası, kasko sigortası ve tamamlayıcı sağlık sigortası ürünlerini worldsigorta.com'dan online teklif alarak veya 0344 225 9092 numaralı sigorta destek hattı'ndan arayarak 7 gün 24 saat satın alabilirsiniz 

444 8 867

https://www.turknippon.com/
Adres : Altunizade Mahallesi, Mahir İz Cd. No:24, 34662 Üsküdar/İstanbul
Telefon : 02165541100
E-posta : iletisim@turknippon.com
TEKLİF ALIN
Lütfen ilgilendiğiniz sigorta branşını seçiniz.

Anlaşmalı Sigorta Şirketlerimiz